اگر تمام وجودت داره میگه بریدم،داره میگه خسته شدم ،اگه هدفت رو خیلی دور میبینی،اگه دیگه جونی تو تنت نداری که واسه رسیدن به ارزوهات بجنگی! این مقاله دقیقا واسه خود توئه،امروز باهات خیلی کار دارم،ازت میخوام دلو بزنی به دریا چند دقیقه با جون و دل بهم گوش بدی،میخوام یکم باهات صحبت کنم،از زندگیت بگم از اینده ای که مات و کدره و هنوز شاید نمیتونی خوب ببینیش اما من بارها و بارها تو زندگی خیلی هایی که درست مثل الان تو گفتن خسته شدم دیدمش،اگه هدفت رو دوست داری اما خسته شدی،اگه به هر دلیلی دیر شروع کردی و امیدی به موفقیتت نداری،اگه ارزشی واسه خودت و ارزوهات قائلی،تا پایان این صفحه همراه من باش.

همیشه دو دسته از بچه ها رو داریم،دسته ی اول از همون ابتدا تکلیفشون روشن بود،میدونستن باید چیکار کنن،شرایطشون مهیا بود،اما دسته ی دوم،وضعشون خیلی متفاوت بود،خیلیاشون شرایط لازم رو نداشتن،خیلیاشون نمیدونستن اصلا باید چیکار بکنن،خیلی ها هم زندگیشونو سپردن دست کسایی که هیچ تخصصی نداشتن و فقط دنبال سود و منفعت خودشون بودن و دانش اموز رو وارد باتلاق کردن، باتلاقی که هرچی بیشتر دست و پا بزنی بیشتر و بیشتر پایین داخلش غرق میشی.

امروز روی حرفم با توئیه که دنیا بهت سخت گرفته با تویی که خسته شدی و بریدی و میگی دیگه وقتی نمونده واسم،میگی نمیتونم ادامه بدم،شاید حتی داری به این فکر میکنی که بذاری واسه سال بعد! امروز میخوام از تجربه ی خودم واست بگم،از بودن کنار صدها نفر دانش اموزی که شرایطی دقیقا مثل الان تو رو داشتن.

از کنار کشیدنشون از سختیاشون،از حرف هایی که از خونوده خودشون شنیدن و نتیجه ای که گرفتن،واست یه پادکست اماده کردم،که ازت دعوت میکنم چند دقیقه وقت بذاری و با جون و دل بهش گوش بدی،با تمام وجود میخوام کمکت کنم همون ادم پر از انگیزه ای بشی که واسه رسیدن به هدفش هر کاری میکرد،همون ادمی که خستگی واسش هیچ معنایی نداشت

این سنگر اخره،تمام سعیم رو میکنم که با حقایق،با گفتن واقعیت کمکت کنم،با نشون دادن اینده ای که اگه برنگردی به مسیر خیلی از تو دور نیست،یه اینده ای که سرتاسر پر از حس تو خالی بودن و پوچی محضه،یه اینده ی تاریک که شاید هیچوقت نذاره دوباره فرصتشو پیدا کنی تا واسه ارزوهات بجنگی،امروز میخوام هدفتو دوباره پیدا کنی،برگردی به میدون جنگ،یه جنگ تمام عیار با خودت و این زندگی که اگه نجنگی لهت میکنه،بهت قول میدم وقتی نتیجه ی تلاشت رو ببینی تمام خستگی تنت میریزه،فایلی که پایین واست گذاشتم رو با چشم بسته گوش بده و تک تک حرفایی که میزنم رو با دلت حس کن .

دوستدار تو آرین رضائی نیا

برای دانلود مستقیم روی لینک دانلود کلیک کنید

خسته شدم

نکات و ویس های کوتاه مشاوره ای را در کانال تلگرام ما بشنوید

خسته شدم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شرکت خدماتی و نظافتی رادمان تولید محتوا خبری اخبار جدید صنعت پوشاک آراس عاشقانه فروشگاه فیدتاک amozesh سامی یوسفی گلعذانی وبلاگ شخصی اسماعیل اقبال